הרצאות

מפגשי סופר והרצאות לילדים ולמבוגרים

לאחר שעות רבות של כתיבה בבדידות ובמסתור אני אוהבת מאוד לפגוש אנשים ולספר להם בעיניים בורקות איך ספרים יכולים לשנות את חייהם ולהעניק להם נחמה, משמעות ועניין. אני נהנית לשתף את הקהל בסיפור החיים האישי שלי, החל בילדותי שבשדרות, שם אני עוברת השתלמות מעשית כמספרת סיפורים והמשך בנעוריי בירושלים- שבה אני מגלה שצריך רק לפתוח חלון כדי למצוא עלילות שונות ומשונות ודמויות ספרותיות חד פעמיות. אני משתפת את הקהל בלבטי הכתיבה, בקשיים, בהנאות, במאגיה ובקסם המלווים אותה.

הרצאה למבוגרים

בין הנושאים:

חוויות משולחן הכתיבה:
מה עושים עם דמויות מרדניות שבורחות מהעלילה, מהם מקורות ההשראה, מהו תהליך העריכה, האם באמת יש מחסום כתיבה ואיך מתמודדים עם ביקורת.

כיצד לגרום לילד לקרוא:
אין מראה מלבב מילד שראשו תקוע בתוך ספר ושאיננו מגיב לסביבה. בהרצאה נספר כיצד הקריאה מלמדת להתמודד עם בעיות חברתיות, כיצד ניתן להשיג ריכוז בעולם מהיר ושטחי, ונפתח שערים לעולמות קסומים ונפלאים בהם הילדים יכולים לשוטט כאוות נפשם.

מפגש סופר לילדים ולבני נוער

בעקבות ארץ ערפילאה – איך בונים עולם פנטסטי? מדוע המספר 3452 בעייתי מאד? האם קשה יותר לכתוב פנטזיה מספרות בלשית? האם אפשר לאהוב גם דמויות רעות? ההרצאה משתפת את הילדים ובסופה ניתן זמן לשאלות מצד הקהל הצעיר

חזרה לתחילת העמוד >>